Factory Outlets Magnetic name badges Wholesale to Argentina

Short Description:
Customized  any size 15 years experience Quality & Reputation concerned Coating : NiCuNi  , Zn , NiCuNi+Sn ,NiCuNi+Cr ,NiCuNi+ Au By air  ( magnet power  shelding package ); By sea ( plastic sack  package )

Always customer-oriented, and it's our ultimate target to be not only the most reliable, trustable and honest supplier, but also the partner for our customers for Factory Outlets Magnetic name badges Wholesale to Argentina, We look forward to supplying you with our products in the near future, and you will find our quotation is very reasonable and the quality of our products is very excellent!


Customized  any size

15 years experience

Quality & Reputation concerned

Coating : NiCuNi  , Zn , NiCuNi+Sn ,NiCuNi+Cr ,NiCuNi+ Au

By air  ( magnet power  shelding package ); By sea ( plastic sack  package )

  • Previous:
  • Next:


  • I constructed these 1/4″ plexiglass containers to house my large neodymium magnets so that they did not come together. This was the test to make sure the containers didn’t shatter.

    The tops do have lids but are not sealed so extreme caution is still taken when they are near each other.    Prosty model silnika prądu stałego. Do zbudowania modelu należy przygotować około 2 m nawojowego drutu miedzianego, baterię R20, magnes, przewody izolowane, grubszy drut miedziany. Z drutu nawojowego wykonujemy cewkę około 15 zwojów. Końce cewki wyprowadzamy. Z grubszego drutu robimy dwie podpórki w których będzie się kręcił wirnik jakim jest cewka. W tym celu na końcach wykonujemy oczka nawinięte na gwoździu. Do podpórek mocujemy izolowane przewody które poprzez wyłącznik montujemy do baterii. Pomiędzy podpórki umieszczamy magnes. Wirnik w postaci cewki mocujemy w podpórkach w ten sposób aby się swobodnie obracał o nic nie zahaczając. Końce wirnika obracające się w podpórkach należy przed zamontowaniem odizolować z obu stron na połowie obwodu. Ważne jest aby odizolowanie było równe na obu końcach. Dzięki temu wykonaliśmy prosty komutator. Następnie należy wirnik umieścić w podpórkach w ten sposób aby siłą ciężkości ustawiał się tak że odizolowane końce cewki po obu stronach miały styk z podpórkami. W tym celu można końce wirnika zagiąć w jednym kierunku aby uzyskać większą wagę jednej ze stron wirnika. Po podłączeniu baterii (zasilania) przez wirnik (cewkę) popłynie prąd stały wytwarzając w cewce stałe pole magnetyczne które odepchnie cewkę od magnesu. Wówczas wirnik (cewka) ustawi się w ten sposób że kontakt wirnika z podpórkami będzie przez nieodizolowana część wirnika. Pole elektromagnetyczne wirnika zniknie a sam wirnik będzie jeszcze chwile poruszał się siła rozpędu i grawitacji. Nim pełen obrót wirnika zostanie ukończony znów odizolowana część cewki ma kontakt z podpórką znów przepływa przez cewkę prąd wytwarzając pole elektromagnetyczne które odpycha cewkę. W ten sposób silnik się kręci. Zmianę kierunku wirowania uzyskujemy poprzez zmianę polaryzacji zasilania, czyli odwrotnie podłączmy baterię. Wówczas w wirniku (cewce) indukuje się pole elektromagnetyczne o odwrotnej biegunowości i wirnik zaczyna obracać się w przeciwnym kierunku na tej samej zasadzie.

    TOP